JELENLEG MINDEN ÁLLÁSUNK BETÖLTÖTT

pedagógiai asszisztenst KERESÜNK vagy értsél a gyerekek nyelvén

Állás
Pedagógiai asszisztens vagy? Még nem, de értesz a gyerekek nyelvén?
Gyere óvodánkba péntek esténként, és próbáld ki magad! ;)
HOL: 2120. Dunakeszi, Dr. Kemény Ferenc utca 36.
KONELI Kincsem Sziget Óvodában
Minden péntek este du. 17:00- szombat de. 9:00-ig segítőt keresünk óvodánk Péntek Esti Pizsama Party-jához.
Az állás feltétele: 10 órás (egy napos) pedagógiai asszisztens képzés elvégzése Intézményünk szakképzésében.

PEDAGÓGIAI ASSZISZTENS TANFOLYAM

💌Jelentkezés: kincsemszigetvezeto@gmail.com

ÓRAADÓ TANÍTÓNŐT KERESÜNK

Iskola-előkészítő csoportunkba szeptemberi kezdéssel

Dunakeszin található magánóvodánkban óraadó tanítónőt keresünk az óvodás korú iskola-előkészítő csoportok számára.

Az óvoda lehetőséget biztosít a kreativitás és a személyes kiteljesedés számára. A nálunk dolgozó tanítónőnek lehetősége van ötleteit és újító szemléletmódjait alkalmazni, és azokat beépíteni a mindennapi tevékenységekbe. Az innovatív oviban dolgozva te magad is inspiráló és egyedi projektek kidolgozásában vehetsz részt, amelyek a gyerekek érdeklődését felkeltik és a fejlődésüket támogatják, felkészítik az iskolai életre.

családias légkörben való munkavégzés lehetővé teszi, hogy szoros kapcsolatot alakíts ki a gyermekekkel és a szülőkkel egyaránt. Ez segít abban, hogy egyéni igényekre szabott nevelési programokat dolgozhass ki, és együttműködhess a szülőkkel a gyermekek fejlődésének maximális támogatása érdekében.

Amennyiben szeretnél részt venni egy olyan oviban, ahol az innováció, a kreativitás és a személyes fejlődés előtérbe kerül, várjuk jelentkezésedet óraadó tanítónő pozíciónkra.

Küldd el önéletrajzodat az alábbi címre: kincsemszigetvezeto@gmail.com

Izgatottan várjuk, hogy együtt dolgozhassunk!💜

ÓVODAPEDAGÓGUS

munkatársakat keres

FELADATOK

  • gyermekek gondozása, nevelése, fejlesztése, az óvoda saját pedagógiai programja
    munkakörhöz tartozó adminisztratív munkák elvégzése,
    csoportok munkájában való aktív részvétel.

AZ IDEÁLIS JELÖLT

  • óvodapedagógusi diplomával és legalább 2-3 éves gyakorlattal rendelkezik,
    nyitott az új pedagógiai módszerek, és a projektmódszer iránt,
    gyermekközpontú, fontosnak tartja erkölcsi, érzelmi nevelésüket, tudásvágyuk
    kielégítését,
    igazi csapatjátékos, a szó legszorosabb értelmében.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Dunakeszin, teljes munkaidőben

ELŐNYT JELENT

  • középszintű angol nyelvtudás
  • óvónői szakközépiskolai végzettség
    magánóvodai tapasztalat
    nyitott a fejlődésre

BÉREZÉS

  • Megállapodás alapján, Pedagógus Bértáblán felül, gyakorlati tudásodat külön értékeljük

KIT KERESÜNK?

Mondhatnánk, hogy egy óvó nénit, de ennél sokkal többet.

Olyan pedagógusokkal szeretnénk együtt dolgozni, akiknél a gyermek van a központban, elsődlegesnek tartja érzelmi biztonságukat, erkölcsi nevelésüket, tudásvágyuk növelését és kielégítését.

Jelentkezz, ha elhivatottságot érzel a szakma iránt és nyitott vagy a modern pedagógiai irányzatokra, ha még angolul is tudsz, akkor biztosan Nálunk van a helyed. Mi itt projektmódszerrel tanítunk, minden hétre külön készülünk, de minden lehetőségünk adott erre. Csapatban dolgozunk és csapatban is gondolkozunk.

KINCSEM SZIGET ÓVODA FACEBOOK OLDAL

VARÁZSHÍD ISKOLA-ELŐKÉSZÍTŐ FACEBOOK OLDAL

További információ és jelentkezés: kincsemszigetvezeto@gmail.com

A Kincsem Sziget Óvoda

DAJKA

munkatársat keres

FELADATOK:

  • újonnan nyíló tagóvodánkban dajka teendők ellátása
  • csoportok munkájában való részvétel (foglalkozások előkészítése, külső programokon kíséret, stb.)

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • dajka végzettséggel és 2-3 éves gyakorlattal rendelkezik,
  • nyitott, gyermekközpontú, lelkiismeretes személyiség,
  • szeret csapatban dolgozni

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunakeszin, teljes munkaidőben

Dunakeszin, a Kincsem Sziget Magánóvoda 2,5-7 éves gyermekek neveléséhez, gondozásához, mosolygós, életvidám, lelkiismeretes dajkát keres. Megfelelő végzettség és szakmai tapasztalat szükséges.
A feladat ellátása teljes munkaidőben lehetséges.
Jelentkezéseket szakmai önéletrajz megküldésével a

következő e-mail címre várjuk: kincsemszigetvezeto@gmail.com